Melnā Piektdiena

Partners

 • 22_aghast-baneris-3x1-eng3_small
 • 27_zl_small
 • 2_truemetal_small
 • 28_ttttts_small
 • 25_logo_alternative_small
 • 24_chaula_2_small
 • 1_metalshow_small
 • 16__-soundpark_small
 • 23_delfi_logo_small
 • 17_swh-rock_small
 • 8_diena_small
 • 3_hc_small
 • 10_innerfade_small
 • 15_web_banners_mp_small
 • 6_karamet_small
 • 18_altenergo_small
 • 21_hooliganart_128x47_1__small
 • 13_klubi
 • 7_ankh_small
 • 9_atrak-skaljak_small
 • 19_128_small
 • 20_fb_4_2_small
Sun04.07

"Metalshow.lv Open Air 2010"

buy tickets

RUNNING ORDER - updated 1/07/2010

Vēl tikai šodien „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv  varat iegādāties biļeti visām trim festivāla dienām par Ls 17.

 

Svētdiena, 4.jūlijs

 

Āra skatuve

14:00-14:40         Perpetual

14:40-15:30         Cloverfield

15:30-16:10         Zx Spectrum

16:10-17:00         Blackout

17:00-18:00         Ocularis Infernum

18:00-19:00         Thursday 12

19:00-20:00         Trendkill Method

20:00-21:00         Rūsa

21:00-23:00         CALIBAN (de)

 

Kluba skatuve

18:00-19:00         Whore Glamourama

19:00-20:00         Band Versus Music

20:00-21:00         Collide

21:00-22:00         Goresoerd (ee)

23:10-00:10         Synodic

00:10-01:10         Coldflame

DJ

 

___________________________


Festivāls Metalshow.lv paziņo par izmaiņām  programmā

 

Piektdienas, 2. jūlija, koncertprogrammas headlaineri  - Rotting Christ no Grieķijas –oficiāli paziņojuši, ka grupas vokālista/ģitārista Sakis Tolis autoavārijā gūtās traumas dēļ grupa tomēr spiesta atcelt dalību festivālā Metalshow.lv 2010. Festivāla rīkotāji informē – šī iemesla dēļ uz piektdienas koncertu biļetas maksās vien Ls 6.

 

Vēl jūnija otrajā pusē Rotting Christ apliecināja, ka Sakis pavasarī gūtā trauma nebūs šķērslis, lai jūlija sākumā uzstātos Rīgā. Grupa bija atcēlusi vien jūnija uzstāšanās. Diemžēl Sakis veselības stāvoklis nav uzlabojies tiktāl, lai viņš drīkstētu koncertēt. Tādēļ grupa bija spiesta atcelt visas jūlija pirmās puses  uzstāšanās, solot faniem atsākt koncertēšanu, tiklīdz veselība un ārsti to atļaus.

 

Grieķu grupa šo lēmumu pieņēmusi  pašā Metalshow.lv priekšvakarā, tādēļ festivāla rīkotājiem faktiski vairs nav iespēju vienoties ar līdzvērtīgiem / šajās brīvdienās no festivāliem brīviem headlineriem Rīgas piektdienas koncertam. Iespējamās alternatīvas nekompensētu fanu vilšanos par Rotting Christ neesamību. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

Metalshow.lv piedāvātais risinājums – 2. jūlija koncerts (vienas dienas biļete) maksās vien Ls 6.

 

Festivāla pirmajā dienā uzstāsies grupas: Preternatural, Crionics (pl), Heaven Grey, Lassie The Cat, Soundarcade, Grondh, Diseim, Snobrand, Apēdajs, Screampiece, Rest'art, Kiss of the Dolls, Idilia (ee), Rebel Riot u.c.

 

____________________

 

 Atsaucoties uz nemitīgiem mūzikas cienītāju lūgumiem festivāla rīkotāji ir nolēmuši tirgot biļetes arī katrai festivāla dienai atsevišķi. Tās būs nopērkamas pie ieejas festivāla teritorijā, un maksās Ls 12.

 

Iepriekšpārdošanā uz visām trim festivāla dienām par Ls 17 varat iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā: [url]http:www.bilesuparadize.lv[/url]

 

Piektdien, 2. jūlijā uzstāsies:

Preternatural, Crionics (pl), Heaven Grey, Lassie The Cat, Soundarcade, Grondh, Diseim, Snobrand, Apēdajs, Screampiece, Rest'art, Kiss of the Dolls, Idilia (ee), Rebel Riot.

 

Sestdien, 3. jūlijā uzstāsies:

Mad Fish, Retrace My Life, Brand New Band, Ricochet (by), Distant Light, Vic Anselmo, Sanctimony, OtherWay, Black Cobra (usa), Saviours (usa), Weedeater (usa), Frailty, Anal Punishment, Sliver Cross, Napalm Death (uk).

 

Svētdien, 4. jūlijā uzstāsies:

Perpetual, Screampiece, Zx Spectrum, Blackout, Ocularis Infernum, Thursday 12, Trendkill Method, Rūsa, Apēdajs, Band Versus Music, Collide, Goresoerd (ee), Synodic, Coldflame,  Caliban (de).

 

_________________________

 

Arī šovasar – šoreiz visā jūlija pirmās nedēļas nogalē – 2.,3. un 4. datumā –, Rīgā notiks smagās mūzikas festivāls Metalshow.lv Open Air!

No piektdienas līdz svētdienas vakaram daļa galvaspilsētas būs smagās mūzikas pasaule, kurā uzstāsies gandrīz pussimts grupu. Kas būs īpašie viesi?

Klubs „Melnā Piektdiena” un „Lāčplēša Alus” ar lepnumu piedāvā festivāla Metalshow.lv programmas naglu – Lielbritānijas ekstrēmās skatuves pionierus un Brutal Death Metal / Grind Core mūzikas stilu pamatlicējus – Napalm Death!

Jau iepriekš ziņojām, ka dalību festivālā apstiprinājusi viena no vadošajām vācu modernā metāla triecienvienībām Caliban.

 

 Napalm Death ir viena no savdabīgākajām smagās mūzikas ikonām. 14 albumi, milzum daudz atdarinātāju, neskaitāma cienītāju armija visā pasaulē un... Ginesa rekordu grāmatā ierakstīts rekords par visīsāko dziesmu!
Grupa dibināta 1981.gadā Birmingemā un ir viena no retajām formācijām, kas savas pastāvēšanas turpat vai 30 gadu laikā nav zaudējuši ne kripatas no savas enerģijas un spara! Napalm Death vēl joprojām ir aktuāli, arī pēdējie grupas albumi izpelnījušies lieliskas mūzikas apskatnieku recenzijas un nedalītu metal mūzikas fanu atbalstu.
Grupas nosaukums, ko varētu tulkot kā „Nāve no napalma”, lieliski atspoguļo grupas koncertos valdošo gaisotni, jo mūziķu pāri malām plūstošā enerģija klausītājus aizrauj tā, it kā zālē virmotu masu iedarbības līdzeklis.

 

Grupa Caliban ir Eiropas metalcore skatuves veterāni, kas savu lielisko reputāciju un plašo fanu pulku visā plašajā pasaulē uzturējusi nemainīgi pieaugošā progresijā ar cītīgu darbu, lieliskiem albumiem un aktīvu koncertdarbību. Jaunākais grupas albums „Say Hello To Tragedy” ir iespaidīgs muzikālās agresivitātes un emociju pārpilns vēstījums par mūsdienu traģēdijām, cilvēku savstarpējās saprašanās trūkumu un to varbūtējo pasauli, kādā mēs varētu dzīvot, ja vien pacenstos.


Šajās dienās apstiprināts galīgais festivāla Metalshow.lv 2010 grupu saraksts. Vēl no festivāla jaunieguvumiem noteikti jāpiemin poļu Crionics, kas 2007.gadā ar Rotting Christ un Krisiun jau viesojās Latvijā un pērn Polijā atzīti par vienu no labākajām koncertgrupām, kā arī igauņus Goresoerd, kuru lieliskais death/grind jau nodrošinājis grupai atpazīstamību Igaunijā un Somijā. Tādēļ ceram, ka viņu uzstāšanās neatstās vienaldzīgus arī vietējos šī mūzikas žanra cienītājus!

Jau tradicionāli vietējo hedlaineru saraksta augšgalā rakstāmi arī death’n’roll monstri Sanctimony, kas ir viena no vecākajām pašmāju metal grupām, ar kuru mūziku uzaugusi ne viena vien smagās mūzikas cienītāju paaudze!

 

Klausītāju iecienītais un mūzikas kritiķu atzinīgi vērtētais festivāls šovasar notiks jau sesto reizi. Pirmos četrus gadus tas dažādas smagmes intensitātes klausītājus pulcēja Blomē, netālu no Smiltenes, kur divu dienu garumā varēja izbaudīt dabas, mūzikas un patīkamas gaisotnes sniegto kombināciju.

Festivālā spēlējuši tādi spēcīgi un pasaulslaveni smagās muzikālās frontes pārstāvji kā Dark Tranquillity, Pain, Cradle of Filth, The Exploited, Agnostic Front, Tyr, un daudzi citi, kā arī Baltijas un pašmāju nopelniem bagātākās un ievērības cienīgākās grupas.

Pagājušajā vasarā, ņemot vērā dižķibeles izraisītās korekcijas un negācijas daudzu dzīvēs, festivāla norises vieta tika mainīta. Divu dienu garumā notika urbanizētā Metalshow.lv - Anticrisis versija tepat Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” un tam blakus esošajā teritorijā, kas, protams, bija atšķirīgi, taču saglabāja visas labākās kvalitātes kā muzikāli, tā tīkamās gaisotnes ziņā.

 

Metalshow.lv Open Air vienmēr ir notikums!

Tie, kuri jau bijuši, – pārtiniet patīkamāko atmiņu iespaidu rullīšus no iepriekšējiem festivāliem, atminieties, cik labi, tas bij’, un dodieties baudīt arī šā gada piedāvājumu!
Tiem, kuri vēl nav bijuši, viens no šīs vasaras galvenajiem uzdevumiem: uzzināt, kas tas ir, ko daudzi vairākus gadus pēc kārtas atzinuši par labāko esam!

 

Biļetes uz visām trim festivāla dienām jau nopērkamas „Biļešu paradīze” kasēs un internetā – http://www.bilesuparadize.lv

Šobrīd biļetes cena ir Ls 17, taču jau vistuvākajā laikā tās kļūs dārgākas!

30_metalshow__thumb
 • Biļetes: 12.00 EUR
 • Sākums: pl. 00:00
 • Klubs atvērts no pl. 00:00